Kdo jsme?

V redakci Mantrao jsou lidé různých věkových kategorií a z různých kulturních a vzdělávacích pozadí. Mají společnou vášeň pro objevování nových přístupů k duchovnosti a věří, že sdílení těchto přístupů může pomoci lidem najít vnitřní klid a naplnění.

Každý z členů redakce přispívá svými znalostmi a zkušenostmi k tvorbě článků, které jsou informační, zajímavé a inspirativní pro čtenáře. Redakce také spolupracuje s odborníky na jednotlivá témata, aby zajistila správnost informací a vysokou kvalitu obsahu.

Cílem této redakce je poskytnout čtenářům informace, které jim pomohou rozvinout a prohloubit svůj duchovní život. Zároveň se snaží o to, aby byl obsah magazínu přístupný a zajímavý pro širokou veřejnost, bez ohledu na úroveň zkušeností s duchovními tématy.

Ing. Jaroslav Janíček – online podnikatel a majitel e-shopu

Jarda-nove

O mně: Jsem affiliate podnikatel a manažer, který má rád velké a silné projekty, které návštěvníkům přináší přidanou hodnotu. Mimo to se zajímám o kryptoměny a o bezpečnost na internetu.

Email: info@mantrao.cz

Sabina Hurťáková – Spisovatelka a autorka článků na Mantrao.cz

Sabina Hurťáková

O mně: Již přes 5 let se živím jako copywriter na volné noze. Začínala jsem na mateřské dovolené, ale časem jsem zjistila, že copywriting a tvorba webů mě naplňuje radostí a možnost tvořit pro lidi je pro mě důležitá. V současné době píšu pro několik stálých webů ale léčivé kameny jsou má vášeň. Jsem majitelkou webů eMateřství.cz a Bláznivá máma a když netvořím obsah pro weby, píšu knihy pod pseudonymem Anna Beatrix Bártová.

Spisovatelka a blogerka.

Email: sabina@mantrao.cz